Українська енергетична біржа – принцип роботи платформи

Автор:admin_saytik

Українська енергетична біржа – принцип роботи платформи

Українська енергетична біржа – це офіційний електронний майданчик системи Прозорро.Продажі, котрий направлено на реалізацію державних закупівель а також інших напрямів для громадян країни за новим відкритим механізмом. Саме за допомогою УЕБ є можливість скористатися перевагами онлайн-аукціонів і бути впевненим в чесності проведених торгів.

Українська енергетична біржа працює з системою Прозорро вже три роки. За цей час, команда УЕБ довела громадянам свою надійність та зручність. Через проведені онлайн-тендери, держава отримала прибуток в 24 мільярди гривень. УЕБ – це товарна біржа, яка реалізує автомобілі, нерухоме майно держави та комунальних підприємств, металобрухт, майно осіб, що стали банкрутами, тощо.

Окрім того, на УЕБ здійснюються закупівлі електроенергії, нафтопродуктів та природного газу. Це єдина біржа, котра визнана Європейською спільнотою, а її котирування є єдиними, які беруть до уваги при розрахунку вартості ресурсів.

Переваги користування послугами УЕБ

Серед переваг української енергетичної біржи слід підкреслити простий та зручний зовнішній вигляд сайту. Ознайомитись із ним можливо за посиланням www.ueex.com.ua. Всі розділи на сайті відкриті та зрозумілі для використання, а тому розібратись із початком роботи буде не складно.

Завдяки тому, що це електронний майданчик, то доступ до нього можливий із будь якої точки нашої планети. Головне, щоб був наявний вихід до мережі інтернет. Це дуже зручно оскільки не завжди є можливість приїжджати для безпосередньої участі у торгах.

Вирішення питання реєстрації на майданчику

Якщо виникають питання щодо початку роботи на біржі, то є можливість отримати кваліфіковану консультацію у спеціалістів. Це робиться шляхом зв’язку за телефоном, вказаним на сайті, або при заповнення онлайн-форми.

Проведення торгів за новою системою, розробленою урядом та активістами в 2016 році, допомагають отримувати здорову конкуренцію при торгах. Таким чином, бути впевненим в чесному результаті здатен кожен учасник, оскільки він самостійно має можливість за всім слідкувати.

Учасники закупівель рівні один перед іншим. Виняткових клієнтів немає, а тому корупційна складова зовсім відсутня і втрачає актуальність. Переходьте на сайт УЕБ прямо зараз та ознайомлюйтесь із зручним інтерфейсом проведення онлайн-торгів.

Об авторе

admin_saytik administrator