Торгівля лісом через Prozorro.Sale

Автор:admin_saytik

Торгівля лісом через Prozorro.Sale

Треба звернути увагу на те, що вже з минулого року з лютого місяця чималі партії матеріалів, починаючи від ста п’ятдесяти кубів техсировини приватні особи та організації  деревообробного напрямку купують на аукціонах Прозорро.Продажі.

До цього моменту цей ринок був в тіні. Наприклад, потрібно укладати прямі угоди з лісгоспами, що відкривало шлях до корупції та використання шахрайських схем. Але з минулого року ситуація змінилась. Тепер частин своєї продукції великі лісгоспи реалізують через акредитовані майданчики Прозорро.Продажі. Як це працює, деталі за посиланням: sale.uub.com.ua.

Де використовується техсировина

Сировина для внутрішньо-технічних потреб відрізняється деякими особливостями. Наприклад, даний товар – це неочищена від кори деревина, її активно застосовують в різних виробництвах промислового значення. На торгах ProZorro.Sale можна придбати техсировину високої якості за помірною ціною, при цьому абсолютно без обману. За своїми основними характеристиками й властивостями ця продукція не вважається дровами, але в той же час її не варто вважати пиловником. 

Якість готової продукції визначається конкретними параметрами:

  1. Стандартизація розміру, а саме діаметр та довжина виробу.
  2. Механічні особливості: наявність численних сучків й кривизна.
  3. Фізичні: наявність гнилих ділянок або обвуглених ділянок.
  4. Санітарні: ступінь хімічного або іншого забруднення в зоні заготовки технічної сировини.
  5. Екологічні: загальний стан навколишнього середовища.

До аукціонів Prozorro.Sale долучаються в даний час такі організації, які мають значний щорічний дохід, розміром більше декількох мільйонів гривень. Вся деревина формується сьогодні виключно в великі лоти, обсяг яких складе не менше ста п’ятдесяти кубів.

Купити техсировина через акредитовані майданчики Прозорро

Система Прозорро.Продажі є оригінальним в застосуванні сервісом та ефективним інструментом, який дає можливість реалізувати своєчасно й оперативно багато державних та комунальних активів. За чотири роки на акредитованих майданчиках проведено більш ніж 314 тисяч прозорих торгів. На сьогоднішній день численні компанії сплатили вже в державний бюджет десятки мільярда гривень. В Україні багато уваги привертають торги через систему ProZorro.Sale. Вони відрізняються відкритістю та прозорістю. Багато компаній купують та продають сировину та матеріали на відкритих аукціонах Прозорро, знаходячи нових партнерів та підвищуючи ефективність бізнесу. Це стосується і деревини, яка з лютого 2020 року успішно реалізується через акредитовані майданчики системи Прозорро. Щоб дізнатись, як це працює, перейдіть за посиланням: https://sale.uub.com.ua/ru/news/lisomaterialy-krugli-shvydko-prydbaty-na-aukcioni-prozorro-sale.

Об авторе

admin_saytik administrator