Огромный выбор направлений для торгов онлайн

Автор:admin_saytik

Огромный выбор направлений для торгов онлайн

На данный момент достаточно часто пользователи системы Прозоро задаются разными популярными вопросами, на которые срочно требуются развернутые ответы. Прежде всего, люди хотят здесь и сейчас узнать и понять, что на самом деле представляет собой современная и проверенная площадка Прозоро? Какие направления на ней представлены и почему ее стоит выбрать для выполнения собственных поставленных задач? Это только небольшая часть моментов, на которых стоит немного остановиться. В первую очередь, данная уникальная по характеристикам и особенностям система была создана уже около шести лет назад. За этот период времени ей доверили свой выбор миллионы пользователей. Они ни разу не разочаровались в основных возможностях работы на площадке. Проект начался с плодотворного сотрудничества с Фондом гарантирования вкладов физических лиц. Многие люди путают систему с закупками, именно по этой причине важно предварительно обозначить, что система создана для разных задач и направлений. Продажи создавались для всего того, что продает государство, коммерческие предприятия и простые граждане. 

Прочитать больше
Автор:admin_saytik

Особливості проведення допорогових держзакупівель

Основна вимога до державних структур та компаній, які проводять закупівлю продукції – це повна прозорість процедури. Саме тому, самі закупки проходять у вигляді тендерного оголошення та відкритих торгів. Даний формат гарантує проведення процедури з дотриманням справжньої конкуренції, коли у кожного учасника є можливість зробити свою пропозицію та спробувати свої сили в боротьбі за цікавий тендер.

Прочитать больше
Автор:admin_saytik

Прозорі торги

Система Prozorro.Sale – це відкрита приватна платформа, де ви можете вільно купувати багато за виграшною ціною. Сьогодні в аукціонах може взяти участь будь-який громадянин України. Для цього достатньо пройти просту реєстрацію на одному з сайтів, що працює в системі Прозорро.Продажі. Одним із таких сайтів є Українська універсальна біржа. На веб-сайті біржі є можливість знаходити різні лоти, починаючи від побутової техніки і закінчуючи великою нерухомістю та земельними ділянками.

Прочитать больше
Автор:admin_saytik

Причини популярності дуба-кругляка на електронних торгах

Зростання кількості оголошень про реалізацію лісу напряму пов’язане з тим, що попит на деревину в Україні стає тільки більшим. Основна причина такої тенденції полягає у величезній кількості сфер, в яких активно використовується лісна сировина.

Прочитать больше
Автор:admin_saytik

Вплив системи ПроЗорро на електронні торги

Сучасний формат електронних торгів все ще вважається найбільш зручним і простим. Мова йде не лише про звичайні торги, але й про аукціони і навіть тендери. Система стала активно працювати вже в 2016-му році, але з часом вона стала поступово розширюватися і вже сьогодні на торгах можна знайти самі різні лоти, включати права на користування державними надрами.

Прочитать больше
Автор:admin_saytik

Выгодная цена на палатки

Те, кто просто обожает туризм и может себе позволить отдыхать и набираться новых впечатлений всегда готовы к новым поездкам и вообще, смотрят на мир совершенно с разных точек зрения, могут приобрести палатки. В палатке есть своя изюминка и благодаря ей часто отдых бывает очень интересным и многообразным. Многие эксперты с уверенностью утверждают, что комфорт в палатке — это очень важно.

Прочитать больше
Автор:admin_saytik

Формат проведення торгів деревиною

Актуальна система електронних торгів деревиною може принести вам чимало користі. Саме тому вам варто долучитись до цього процесу та взяти у своє розпорядження все те, що може принести вам найкращі результати. В цій ситуації варто навчитись контролювати систему та аналізувати все те, що досить скоро може допомогти вам у вирішенні певних базових питань. Електронний формат придбання деревини та інших ресурсів насправді є максимально зручним, проте спершу вам варто все проаналізувати та отримати більше інформації про особливості його функціонування.

Прочитать больше
Автор:admin_saytik

Сфера діяльності асоціації Біржові та електронні майданчики

Робота сучасної відкритої асоціації біржових та електронних майданчиків є досить різноманітною. У вас є можливість просто зараз долучитись до цього відкритого сектору ринку та створити найкращі умови для того, щоб ви могли в перспективі адаптувати під роботу цієї системи.

Прочитать больше
Автор:admin_saytik

Мала приватизація в системі Прозорро

Українська універсальна біржа працює в системі Прозорро.Продажі. Тут мають місце земельні об’єкти, які приватизовані законними власниками. Всі об’єкти рухомі і нерухомі належать в повному обсязі державі – землі, нерухомість, інші об’єкти власності. Розглядаючи загальну вартість всіх об’єктів, наявних на біржі, можна сказати, що вартість становить 250 млн. грн. Для того щоб розглянути і ознайомитися з усіма державними об’єктами, досить зайти на сайт, причому реєструватися не обов’язково. А в результаті участі в торгах важливо пройти моментальну реєстрацію, як повноправного учасника біржі.

Прочитать больше
Автор:admin_saytik

Результати голосування з питання земельного ринку

Голосування з питання земельного ринку – вирішальний крок, на який зважилася влада. Новообрані депутати прийшли до сміливого рішення, відкрито саботувати їх попередниками. Не спекулювати проблемою реалізації земельних угідь сільськогосподарського, а дати можливість українським фермерам розпоряджатися майном на власний розсуд, без якихось обмежень і штучно створених перепон.

Прочитать больше